آرشیو دوستیابی

View previous topic View next topic Go down

آرشیو دوستیابی

Post by Admin on Mon Sep 20 2010, 11:13

فعلاهيچ کس ازتمام برده هاواسليوهاي عزيز که مايلند به شديدترين نحو ممکن شکنجه شوند وبراي هميشه فقط با فاعل خودشون باشن وبي وفايي نميکنن تقاضا ميکنم وبه همتون پيشنهاد ميکنم حتما فقط شماره ي تلفن مستقيم خودتونو هرچه زودتر همينجا بذاريد منتظرم ... منتظرم ... منتظر... . ۲۹/۶/۸۶

امير سلام من امير هستم ۲۲ ساله از خوزستان عاشق بچه هاي زير ۱۸ سال هستم کير من ۱۸ سانتي و کلفت هستش هر کسي که دوست داره من بکنمش ميتونه با من تماس بگيره بعد از آشنايي بيشتر هم شماره ميدم خانمها هم ميتونن تماس بگيرن اي دي من : paeezesorkh2006 ۲۹/۶/۸۶

خسرو بازم سلام من خسرو هستم یک پسر خوشگل با یک کون بدون مو که به پسرهای کرمانی میدهم وهم میکنم امتخانش مجانی باور کنید اهل کلک نیستم البته من به همسالان خود میدهم ۱۴-۲۳ سال corbo65@yahoo.com | ۲۹/۶/۸۶

فعلاهيچ كس اقا تيمور اگه ميتوني حرفتوثابت كني حتماشماره ي تلفن مستقيم خودتو بذارمنتظرم ... . ۲۹/۶/۸۶

فعلاهيچ كس رامتين مردي كن وحتماخودت شماره ي تلفن مستقيمتوفقط همينجابذارمنتظرم ... . ۲۹/۶/۸۶

حسام سلام من حسام هستم از قم ۲۳ ساله خوشگل دوست دارم با پسري ۱۴-۱۸ ساله دوست بشم و حال کنم باهاش. بي مو باشه سفيد و با نمک و خوشگل و کون تپل. فقط به من ايميل بزنيد لطفاْ. ۲۹/۶/۸۶

رامتين آقاي ((فعلا" هيچكي)) گول اين محسن رو نخور اتفاقا" آخر بي معرفت هاست.اون اصلا"احساس نداره و بيهوده تركت ميكنه بطوريكه بد جور دلت ميشكنه ۲۹/۶/۸۶

فعلاهيچ کس زن (غيرازمادر)موجودکثيفيست ... . ۲۹/۶/۸۶

فعلاهيچ كس محسن به زودي بهت زنگ مي زنم به موبايلت فقط شايد يه كم طول بكشه شرايط اجتماعي رو خودت مي دوني كه باايميل هم كارندارم ...وقتي زنگ زدم گوشي روقطع نكن كدياپيش شماره ي زنجان ميفته به اميدديدار...ايميل مال خودم نيست راستي خيلي دوستت دارم اخرمعرفتي فعلاخداحافظ ۲۸/۶/۸۶

فعلاهيچ كس محسن به زودي بهت زنگ مي زنم به موبايلت فقط شايد يه كم طول بكشه شرايط اجتماعي رو خودت مي دوني كه باايميل هم كارندارم ...وقتي زنگ زدم گوشي روقطع نكن كدياپيش شماره ي زنجان ميفته به اميدديدار... . ۲۸/۶/۸۶

ملکوت خدا کند دلي سحر خدا خدا کند براي کودک يتيم شبي ندا کند اميدوارم توبه کنيد خدا بخشنده ومهربانه از اي هديه الهي بيتر استفاده کنيد يک وجب جا نصيب منو توست ۲۸/۶/۸۶

محسن آقاي(هيچ كس) اينم شماره موبايلم 0912xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۲۸/۶/۸۶

محسن سلام (( فعلا هيچ کس )) من شماره تلفنمو به ايميلت فرستادم منتظر تماستم ۲۸/۶/۸۶

محسن سلام (( فعلا هيچ کس )) من شماره تلفن و شرايطمو برات ايميل کردم منتظر تماستم ۲۸/۶/۸۶

رامتين محسن من تورو دوست داشتم نبايد با من اينطور نامردي ميكردي.تو يك دروغگوي بزرگ هستي.از همه كوني ها ميخوام كه گولتو نخورند. البته هنوز هم دوستت دارم خنگ ۲۸/۶/۸۶

محسن آقاي ((فعلا هيچ کس)) شماره رو که نميشه اينجا توي جاي عمومي گذاشت . ۱۰۰۰ جور آدم اينجاست ۲۸/۶/۸۶

شتف من دوست پسر ميخوام من تازه از خارج برگشتم بخدا اونجا براشون احترام قائلند. من دوست دارم مفعول باشم و تا حالا دوست خوب پيدا نکردم. من ۲۷ -۱۸۰-۸۵ هستم.ساک زدن هم خيلي دوست دارم.بخصوص عاشق دوجنسهام. اونجا تونسم از يکيشون فقط يه بوس بگيرم .... ۲۸/۶/۸۶

فعلاهيچ کس هر کدوم از شما برده ها واسليوهاي عزيز فقط تو همينجا شماره ي تلفن مستقيمشوبذاره ضرر نميکنه ... . ۲۸/۶/۸۶

فعلاهيچ کس بين اين همه برده يااسليو يکي شمارشو بذاره تامن باهاش تماس بگيرم چون من ازايميل اصلاخوشم نمياد فقط شماره ي تلفن مستقيم ... . ۲۸/۶/۸۶

فعلا هيچ كس ازتمام شما اسليوهاي عزيز تقاضاميكنم اصلاالتماس ميكنم مثل خسروجون حتما شماره ي تلفن خودتونوبذارين باتمام امكانات درخدمتتون هستيم فعلابه اميدديدارراستي ايميل مال خودم نيست حتما شماره ي تلفن مستقيم خودتونو بذارين منتظرم ... منتظرم ... منتظر ... . ۲۸/۶/۸۶

فعلاهيچ كس خسروجان من ازيك شهرديگه به زودي بهت زنگ مي زنم... . ۲۸/۶/۸۶

m خسروجان من هستم برام ايميل بزن ۲۷/۶/۸۶

محسن سلام اگر کسي از حوالي شهرک آزادي و فرهنگيان هست لطفا در اينجا يا به ايميل من پيام بده . همه جوره راه ميام. gorooh_kon@yahoo.com ۲۷/۶/۸۶

محسن چرا کس ميگي رامتين؟ خوب تو شرايط منو نداشتي. يعني هر کي با هر کي حرف ميزنه حتماْ بايد قرار بذاره؟ شما خودتون اينجوري هستين ؟؟ ۲۷/۶/۸۶

محسن چرا کس ميگي رامتين؟ خوب تو شرايط منو نداشتي. يعني هر کي با هر کي حرف ميزنه حتماْ بايد قرار بذاره؟ شما خودتون اينجوري هستين ؟؟ ۲۷/۶/۸۶

رامتين اين محسن همش دوروغ ميگه.يك مدت بامن دوست شد ولي موقع ديدار كه شد ديگه با من قهر كرد گولشو نخوريد ۲۷/۶/۸۶

خسرو بازم سلام من خسرو هستم یک پسر خوشگل با یک کون بدون مو که به پسرهای کرمانی میدهم وهم میکنم امتخانش مجانی باور کنید اهل کلک نیستم اینم شماره ا م ۲۴۵xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيدزنگ بزنید تا با کونم از کیرتان پذیرایی کنم البته من به همسالان خود میدهم ۱۴-۲۳ سال ۲۷/۶/۸۶

خسرو پسری خوشگل از کرمان هستم 20 سالمه مایل به کون دادن وکردن هستم دوست دارم با پسری کرمانی هم آغوش شوم اگر مایلید پیام بگذارید ۲۷/۶/۸۶

فعلا هيچ کس به همه ي شمااسليوهاي عزيزالتماس مي کنم حتما کنارايميل شماره ي تلفن خودتونو بذاريدضررنمي کنيد به قول معروف امتحانش مجانيه منتظرم ... منتظرم... منتظر... . ۲۷/۶/۸۶

ماهان سلام من از کرمانم ودوست دارم پسرهاي زير ۲۵ سال که اهل کون دادن هستن بهم پيام بدن ID من bi_sex2006 لطفا من رو ad کنيد و برام off بگذاريد منتظرتون هستم خوشحالم مي کنيد bye ۲۴/۶/۸۶

محسن سلام اگر کسي از حوالي شهرک آزادي و فرهنگيان هست لطفا در اينجا يا به ايميل من پيام بده . همه جوره راه ميام. gorooh_kon@yahoo.com ۲۴/۶/۸۶

محسن سلام اگر کسي از حوالي شهرک آزادي و فرهنگيانهست لطفا در اينجا يا به ايميل من پيام بده . همه جوره راه ميام. gorooh_kon@yahoo.com ۲۴/۶/۸۶

محسن سلام اگر کسي از حوالي شهرک آزادي هست لطفا در اينجا يا به ايميل من پيام بده . gorooh_kon@yahoo.com ۲۲/۶/۸۶

امیر سلام من امیر 28 ساله از شمال تهران دارای مکان من فاعلم سکس عاشقا نه میخواید پیام بدید یادتون نره من فقط میکنم ۲۲/۶/۸۶

محسن يه کير زير ۱۸ سال هست که که من بخورمش؟ ۲۱/۶/۸۶

amir دنبال يه پسر زير 25 سال براي دوستي و سكس هستم لطفا با من تماس بگيريد. در تبریز ۲۱/۶/۸۶

هادي دنبال پسري براي در قم هستم کم سن و خوشگل باشد کيرم هم معمولي است برايم ايمل بزنيد و در آنجا تلفن بگذاريد تماس ميگيرم. ۲۰/۶/۸۶

محسن سلام کي گي پارتي يا گي گروهي دوست داره؟مثلا من ۱ کير تو دهنم باشه همزمان ۱ کير تو کونم و ۱ کير تو دستم يا چند نفر جق بزنن و آبهاشونو با هم رو من بريزن. يا گي در حضور دختر؟ من ۲۶ سالمه و سافت و بوتم ۲۰/۶/۸۶

محمد علي ياري 202186شهريار بريد خود تونو سر کار گ ذاشتيد. ali4000@yahoo.com ۱۹/۶/۸۶

محسن من ۲۶ ساله سکس گروهي مي خوام. کي مي خواد؟ ۱۸/۶/۸۶

مهران يعني کسي نيست تو اين دنيا دلش بخواد با ما دوست بشه اي ول بابا زير ۲۱ مخوام خوشگل باهاش جونجوني بشم از حصارک کرج ابيک هشتگرد و از اين اطراف اگه يه موقع کسي دلش خواست برام ايميل بزنه پيغام نزاره ايميل بزن منتظرتم ۱۸/۶/۸۶

محسن کي مياد صورتمونو پنهان کنيم و فيلم گي ايراني بسازيم؟ ۱۷/۶/۸۶

داوود سلام من اسليوم يک مستر يا ميسترس با مکان لطفا پيام بده. هر کاري بگه ميکنم و هر کاري بخواد ميتونه باهام بکنه البته بجز کاراي کثيف و پاره شدن کونم. لطفا شرايط خودرا برام بفرستيد تا تلفن بدم ۱۷/۶/۸۶

محسن سلام کي گي پارتي يا گي گروهي دوست داره؟مثلا من ۱ کير تو دهنم باشه همزمان ۱ کير تو کونم و ۱ کير تو دستم يا چند نفر جق بزنن و آبهاشونو با هم رو من بريزن. يا گي در حضور دختر؟ من ۲۶ سالمه و سافت و بوتم ۱۷/۶/۸۶

محسن ۱۲ بابا اين سامان حسيني ما رو گائيد اينقدر پيامهاي يکجور داد ۱۷/۶/۸۶

ريغو اين آقاي سامان حسيني حتما" خودشه چون اگه اينكاره نبود كه تو اين سايت كه مال كوني هاست نميومد.از قديم گفتند تكذيب علامت تاييده و بوسه قاصد كير ۱۷/۶/۸۶

amir پسر جون نیست تو تبریز بخواد حال کنیم زیر 25 تمیز و ... با عکس بهتره ۱۷/۶/۸۶

amir تبریز نبود . من جا موندم دخترها و پسرا خبر بدین ۱۷/۶/۸۶

سامان حسيني من سامان حسيني هستم. نوشته سه شنبه ۱۳ شهریور / ۹:۱۱ بعدازظهر توسط يک آدم بيمار انجام شده است که قصد آزار و اذيت دارد. خط موبايل تحت کنترل وزارت مخابرات مي باشد و اقدام قانوني براي اين قضيه شده است. در صورت تماس و مزاحمت پيگيري هاي لازم از طريق قانوني قابل اجرا و آماده عمل است. با تشکر ۱۵/۶/۸۶

سامان من سامان حسيني هستم. نوشته سه شنبه ۱۳ شهریور / ۹:۱۱ بعدازظهر توسط يک آدم بيمار انجام شده است که قصد آزار و اذيت دارد. خط موبايل تحت کنترل وزارت مخابرات مي باشد و اقدام قانوني براي اين قضيه شده است. در صورت تماس و مزاحمت پيگيري هاي لازم از طريق قانوني قابل اجرا و آماده عمل است. با تشکر ۱۵/۶/۸۶

سامان من سامان حسيني هستم-کون همه ام ميزارم-خار و مادر اون خارکسه که اينارو نوشته و شماره موبايلمو داده ميگام-اگه کسي جرات داره زنگ بزنه تا کونشو پاره کنم ۱۵/۶/۸۶

سامان من سامان حسيني هستم. نوشته سه شنبه ۱۳ شهریور / ۹:۱۱ بعدازظهر توسط يک آدم بيمار انجام شده است که قصد آزار و اذيت دارد. خط موبايل تحت کنترل وزارت مخابرات مي باشد و اقدام قانوني براي اين قضيه شده است. در صورت تماس و مزاحمت پيگيري هاي لازم از طريق قانوني قابل اجرا و آماده عمل است. با تشکر ۱۵/۶/۸۶

سامان من سامان حسيني هستم. نوشته سه شنبه ۱۳ شهریور / ۹:۱۱ بعدازظهر توسط يک آدم بيمار انجام شده است که قصد آزار و اذيت دارد. خط موبايل تحت کنترل وزارت مخابرات مي باشد. در صورت تماس و مزاحمت پيگيري هاي لازم از طريق قانوني قابل اجر است. با تشکر ۱۵/۶/۸۶

دوست من یک دوست اهوازیم و علاقه مند سکس. درست و حسابی حال می کنم. با مخلفات . لطفا ایمیل بگزارید. متشکرم ۱۴/۶/۸۶

سامان من سامان حسيني هستم ۲۲ساله از شهرک غرب تهران هستم حاضرم فقط کون بدم و کير ساک بزنم در ضمن آب کير هم ميخورم اين شماره موبايل من هست هر چه سريعتر با من سکس کنيد و از هيجان اين سکس لذت ببريدشماره تماس ۰۹۱۲xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۱۳/۶/۸۶

محسن احتمالا" يكي از با با هاش ايتاليايي هستش.چون كون دادن رو ايتااليايي ها خيلي دوست دارن.اين با با هم اگه كوني نبود هرروز اين سايت رو باز نميكرد.ضمنا" ميل اون هم الكي هستش خودم چند تا ميل براش زدم. ۱۳/۶/۸۶

محمد من ۴۱ سالمه دنبال کون خوب ميگردم پيام بديد ۱۲/۶/۸۶

متين ما زنده به آنيم که آرام نگيريم موجيم که آسودگي ما عدم ماست متين۲۲ ساله از تهران ۱۲/۶/۸۶

متين شماها بدرد همون خريت مي خوريد کمبود محبت ها نه به درد نصيحت بريد انقدر بديد که سگ هم ليستون نزنه دست خودتون نيست اونجاتون مي خاره حاليتونه حالا يکم لاتين مي نويسم که بدونيد کي ايتاليا نرفته من از طرف مادر ايتاليايي مي شم . چون ۷ سال در خيابون ساترلوو ميلان زندگي کرديم. a satme lamonte laroji u ratora se pantroe sasa toriya mante ۱۲/۶/۸۶

محسن منم موافقم فقط كوني ها از اين سايت بازديد ميكنند.اين رفيقمون پاشو دوغوز آباد هم نزاشته تا چه رسد چين وايتاليا.كونش گند زده حسودي ميكنه. ۱۲/۶/۸۶

شهرام هيچكس بيهوده جانمز آب نكشه.هركي مياد تو اين سايت مطمعنا"كوني تشريف داره حرف غيرت ومردونگي هم نزنيد اين حنا رنگ نداره.به كون دادنتون بچسبيد مثل خودم.كه فداي دادن و كردنم ۱۲/۶/۸۶

علي مرد آفريده شده تا در کنار زن به آرامش برسه..قربون دختر هاي بي مرام ايروني..... ۱۱/۶/۸۶

متين بيدار بشيد اين شما نيستيد اين نفس شيطاني شماست فهممممممممممممممممممممممممممميدين متين دوستدار شما ديوونه هاي کمبود محبتي. تازه خودم مثل شما ها کمبود محبتي ام اما گشاد نيستم. بااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي ۱۱/۶/۸۶

متين با سلام به همهُ شما بي غيرتها من متين هستم۲۲ ساله از خيابون هاي شمال تهران فکر نمي کردم تو مملکت ما که همه دم از خدا و اهل بيتش مي زنن اينقدر بي غيرتي حرزگي باشه بابا دمتون گرم خوب روي خدا و پيغمبر و سفيد کردين اما بهتون بگم فکر کردين تو اروپا و غرب چه خبره حالا مي گم من خودم چند سال ايتاليا و چند سال هم چين و چند سال هم کانادا بودم تو همه اين کشورها يه چيز ديدم که تو کشور خودمون پيدا نميشه اونم بي غيرتي گشادي حرزگي و ..... اما حالا اين اراجيف رو که ديدم فهميدم کشور ما هم دستکمي از اين کشور ها ندارد. ميدونيد من نه دم از خدا و پيغمبر مي زنم ونه ادعاي پيغمبريم ميشه چو خودم هنوز آدم نشدم و فقط دلم براي اونايي مي سوزه که غيرت و مردونگي رو تو اين کشور راه انداختن يکم کلاتون و قاضي کنيد آدم شيد اينقدر خدتونو بازي نديد به عقلتون رجوع کنيد. راستي اينو بگم همتونو دوست دارم چون خدا دوستتون داره. فکر کنيد فکر کنيد فکر کنيد فکر کنيد. بااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي love is a surse intero the latrois inpateko saja tore .troy kabre ۱۱/۶/۸۶

مهدي من يه پسر 18 19 20 ساله واسه دوستي و اگه بشه گي ميخوام من 20 سالمه ۱۱/۶/۸۶

شهاب سلام دنبال يه پسر خوشگل ۱۵-۲۳ واسه دوستي و سکس ميگردم ۲۵ سالمه ۱۱/۶/۸۶

مهدي_20 من ميكنم براي لش بازي و گي من رو اد كنين من كير خوبي دارم ۱۰/۶/۸۶

Nّءؤ من به دنبال یک پسر خیلی سکسی، درست مثل خودم، هستم که جذاب و خوش لباس و کاملا تمیز و fresh و ... بوده و پشمالو هم نباشد. لطفاً شخص تماس گیرنده حتما از بالای شهر تهران باشد که بتوانم باهاش احساس نزدیکی بیشتری داشته باشم. از آدمهای لات و بد دهن و بد لباس هم خوشم نمی یاد. دوست دارم فرد مورد نظرم ورستایل باشه (هم فاعل و هم مفعول) و خیلی به خودش برسه. دوست دارم دوست من از نظر بهداشتی کاملا تمیز باشه و معتقد به استفاده از کاندوم برای هارد سکس باشد، نه مثل خیلی از این آدمهای غیر بهداشتی ای که در وب سایتهای دوست یابی یا رومها هستند و هیچ یک از نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند. اهل سکس اورال (دهانی) هم هستم و برای این سکس لزومی به استفاده از کاندوم نمی بینم. ضمنا اگر اهل این نیستید که در طی تماسهای اولی ِ ایمیلی عکس ارسال نمایید لطفا تماس نگیرید، چون من حتما باید اول عکس شخص مورد نظر را ببینم. nightcap78@yahoo.com ۸/۶/۸۶

علي سلام .. من ۲۰ سال دارم .. گي هستم .. دنبال دوست مي گردم .از خرمشهر وابادان. ۸/۶/۸۶

سعيد سلام سعيد هستم ازشهرري هرکس دنبال کير کلفت وباحال ميگرده برام ايميل بفرسته سن مهم نيست . ۷/۶/۸۶

محمود بچه هاي قم کجا هستن؟يکي همجنسگرا از قم جواب بده ---۲۲-۲۸؟- ۷/۶/۸۶

مصطفي سلام.اسمم مصطفاست. ۲۲سالمه. بچه تهرانم. هم جنس بازم. دوست دارم هر چه سريعتر سکس بکنم. بچه خوشکلاي تهراني بهم ايميل بزنن. ۷/۶/۸۶

آرمان اين كرموني هاي چشم قلوچ منتظر نباشن .سگ هم كونشون نميزاره.كون فقط كون اصفهان.ماكه بي كير نمي مونيم ۶/۶/۸۶

محسن سلام ۱ کير زير ۱۸ نيست که من بخورمش؟ من ۲۶ سالمه ۶/۶/۸۶

علي امين منتظرم. ۶/۶/۸۶

ميثم سالاري من يک پسر از کرمان هستم کير خيلي نازي هم دارم وفقط کس ميخوام اين هم شماره من ۰۳۴۹xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد منتظرم دختراي خوشگل فداتون بشم ۵/۶/۸۶

محسن سلام من ۲۶ سالمه تو سکس همه جوره هستم: سکس گروهي. مستر اسليو و .....ولي مکان ندارم ۴/۶/۸۶

محسن سلام من 26 سال دارم کی حاضره فیلم گی بسازیم؟ ۴/۶/۸۶

kamran man 20 salame az shiraz koon nikonam va midam va asheghe footjob harki doos dare email ya off bezare ۳/۶/۸۶

عسل خیلی برام جالب بود! از اینکه فهمیدم یه مرد توی ایران وجود نداره و برای خودم و همه همجنسام متاسفم که مردایی امثال شما باید ما رو سا÷ورد کنن! ۳/۶/۸۶

مهدي سلام .. من ۲۰ سال دارم .. گي هستم .. دنبال دوست مي گردم .. از آقايون سن بالا خوشم مياد .. ۲/۶/۸۶

علی هرکسی که کیر دوست داره زنگ بزنه 0913xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد من همجنس بازهستم ۲/۶/۸۶

عبود من يکي از کير کلفتهاي اهوازم اگر ميخواهيد بکنمتون. بيا دزفيل تا همتون رو خشک تا خشک کنم ۲/۶/۸۶

علي من ۱۸ سالمه اهل اهواز دنبال بچه خوشکله زير ۱۸ سال براي کردن تماس بگيريد منتظرم ۰۹۱۶xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۱/۶/۸۶

کامران سلام من کامران ۲۱ ساله از اهواز هستم . هم ميدم هم ميکنم . دنبال يک نفر براي سکس فقط از اهواز ميگردم . با من تماس بگيريد . ۰۹۱۶xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۳۱/۵/۸۶

omid كيرم تو دهنتون بچه كونيا بريد توبه كنيدوگرنه كون همتون ميذارم ۳۰/۵/۸۶

ياشار خانومها تماس بگيرند ۲۹/۵/۸۶

عليرضا من مي‌دهم 35 سال سن دارم از مشهد دوست دارم زنانه پوش باشم من را بكنند كون من تنگ تنگ است كونم بزرگ است داغ هم است شماره بدهيد تماس مي‌گيرم ايميل من alireza_g1346@yahoo.co.uk ۲۹/۵/۸۶

دهئش من نيما21 ساله از اصفهان قد 167 وزن 68 دنبال پسرهاي 10-16 ساله مي گردم پول خوبيم ميدم. ۲۹/۵/۸۶

هادی/دوستدار سلام بچه ها من هادی هستم لطفا برای همجنس بازی وکارهای خوب وخوب ولذت بخش لطفا به ایمیل:koonlover@yahoo.com تماس بگیرید از اصفهان هستم کون هم میلیسم در ضمن سوراخ کون هم خیلی خیلی دوست دارم خواستین من هستم ..به هتون حال می دم ۲۵/۵/۸۶

فرشید من یک همجنس گرا هستم واز افراد بالای سن28 سال ساکن مشهد که مایل هستند با من رابطه داشته باشند به من ایمیل بزنندآدرسjahedi62@yahoo ۲۴/۵/۸۶

ارسلان سلام بازم منم ارسلان .بازم دنبال چیزی نمیگردم اومدم بگم که این معذل بزرگی توی جامعه ی ما که همنجنس گرا توی جامعه ی ما زیاد هستن. اگه دوست داشتید با من در تماس باشید این شماره تماس با منه0916xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۲۴/۵/۸۶

نیما سلام من نیما 18 سال دارم و عاشق اسلیو ( بردگی ) برای پسرهای خوش هیکل و خشن هستم . از تمامی مستر گی های عزیز درخواست می شه برام اف لاین بزارن ۲۴/۵/۸۶

هادی/دوستدار سلام من دنبال پسران خوشگل وبا مرام از 10 تا 21 هستم /خودم هم 21 سالمه اگه بچه خوشگل از اصفهان وحومه هست با من درتماس باشه/من سوراخ کونش رو هم میلیسم دوست دارم باهام باشه تا اخر عمر ۲۳/۵/۸۶

تیمور سلام من تیمور خدابنده هستم اگر دلتان میخواهد تا از هم جنس بازی رها شوید به من میل بزنید .من در برابر کاری که میکنم از شما چیزی نمیخواهم . از مظالب سایت هم لذت بردم. ۲۱/۵/۸۶

رامتين امروز با دوستم بهم زدم.هركس ميخواد يه كون اصفهاني تميز بكنه ميل بزنه ۲۱/۵/۸۶

داود دنبال يه پسر تپل براي سكس ميگردم ازنور تا رامسر اسمم داود است فقط پشم هايش رااصلاح كند باشماره-0911xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد تماس بگيريد ۲۱/۵/۸۶

ali man ali hastam az shiraz 18 salam hast kon midam va mikonam pm beded ۲۰/۵/۸۶

poria man poria hastam ahle hal faghat baram id bezarin in id mane aria_mavi montazeram aksaranam az saat 12 be bad miyam bala ۲۰/۵/۸۶

joy یزد/قم ۱۹/۵/۸۶

ehsan salam/az yazd ya qom 1 pesare khob va laghar baram off bezare mail nazarin plz. ۱۹/۵/۸۶

amin من 21 ساله هم ميدم هم ميکنم اگه يه پسر خوشگل از کرمان هست ميل بزنه منتظرم ۱۹/۵/۸۶

mehran salam hif keh alaki vaghteton ro talaf mikonid va minvisid man pyam ghozashtam kasi nmikoneh va javabamo nmideh man montazeram baram mil bezanid man hastam ۱۷/۵/۸۶

Admin
Admin

http://gmenonline.iftopic.com

Back to top Go down

آرشیو دوستیابی

Post by Admin on Mon Sep 20 2010, 11:14

ramin هر کس از کرمان کون می خواهد بکند توی همین سایت پیام بگذارد ۱۷/۵/۸۶

dana من 18 ساله دنبال کیر کلفت می گردم کونم سفیده ۱۷/۵/۸۶

bahar سلام من از اصفهان کون می دم میل بزنید 20 ساله پوست سفید قد 177س ۱۷/۵/۸۶

bahman من 56 ساله هستم و از 22 تا 28 سال براي دوستي و ......... خوشم مي آيد و ايميل من واقعي است تماس بگيريد ۱۶/۵/۸۶

bahman من همجنس گر ا و سن من 56 سال و از تا 28 ساله ها خوشم مياد براي ذ.ستي و....... با ايميل من تماس بگيريد و بدانيد جدي نوشتم و منتظر جداب هستم ۱۶/۵/۸۶

رامتين داستان آشنايي با دو پسر آبادني با پسر خاله ام رفته بوديم پيتزا بخوريم.تو خيابون نظر پيتزا آپاچي خيلي جاي دنجيه.چند تا دختر وپسر خوشگل اونجا كار ميكنند كه خيلي با ادب و دوست داشتني هستند.من ورامين كه از صبح تا عصر كون همديگه گذاشته بوديم برا تجديد قوا رفتيم اونجا كه چشممان افتاد به دوتا پسر خوش تيپ سبزه كه از طرز صحبت كردنشون فهميديم كه از اصفهاني هاي تاز به دوران رسيده نيستند.رامين گفت رامتين نيگاشون كن چقدر باحالند.كاش اونا باهامون دوست بودند.اونوقت من صددفعه بهشون كون ميدادم.همينطور كه نيگاشون ميكرديم اوناهم مارو نگاه كردند ولبخندي زدند با تكان دادن سر بهشون سلام كردم اونام جواب دادند.دوسه دقيقه بعد يكيشون اومد وگفت ببخشيد اشكال نداره ما بيايم پيش شما بنشينيم من از خدا خواسته گفتم نه خيلي هم خوبه بعد اونا اومدن پيش ما.اسم يكيشون آرش بود ودومي هم پيمان.پيتزا هامون رو كه آوردند خورديم حسابي باهم آشنا شديم و بهمون خوش گذشت.پول شام رو هم آرش حساب كرد.بعد رفتيم بيرون قدم زديم وآخرش قرارگذاشتيم فردا همديگه روببينيم.من از آرش خيلي خوشم اومده بود .هيكلش قشنگ بود لباي نازي هم داشت.لباسهاشم همه امريكايي بود. روزبعد كه هميگه رو ديديم به رامين گفتم ميبريمشون خونه ترتيبي ميديم كه هردومون رو بكنند.رامينم كه تو كون دادن حرفه اي بود قبول كرد وگفت كاش كيرشون كلفت باشه چون ديگه حوصله كير بچه كونه رو ندادره .منم گفتم آره منم ديگه از بس عمو ناصر كونم گذاشته كونم يكمي جا باز كرده وگشاد شده.خلاصه كلي غذا آماده كرديمو شروع كرديم حرف زدنو غذا خوردنو آهنگ گوش گرفتن.بعد از غذا كم كم رامين شروع كرد راجع به سكس حرف زدن وتحريك كردن اونا وبوسيدن پيمان.بعد يهو گفت بچه ها اگه موافق باشين چون شما مهمان ماييد بياييد مارو بكنيد.منم دستمو انداختم گردن آرش وگفتم آره آرش بيا منو بكن.وبعد بوسيدمش.آرشم منوبوسيد وگفت.رامتين اگه قبل از شام گفته بودي ميكردمت بطوري كه تو عمرت كسي اونطور نكرده باشه ولي چون نان ونمكت رو خوردم نميتونم.توديگه برام يه چيز ديگه اي.اولش هم برا كردنتون باهاتون دوست شديم ولي حالا مرام ما بهمون اين اجازه رو نميده. نمي دونستم چيكار كنم.اشكم دراومده بود.برا اولين بار يكي منو دوست داره كه نميخواد كونم بزاره بهش گفتم آرش از اينكه كوني هستم ازم بدت نمياد.گفت نه چرا بدم بياد.تو كه به ميل خودت كوني نشدي.عواملي دست به دست هم داده كه تورو وادار به كون دادن كرده.حالا هم اشكال نداره من و پيمان سعي ميكنيم كه اين عادت رو تركتون بديم.بعد هم من و رامين رو دعوت كردند كه برا تعطيلات بريم آبادان.وقتي رفتم داستانشو مينويسم. ۱۶/۵/۸۶

mehran salam aria man barat mil zadam va id ham gozashtam pas cera javabam ro nadadi bego az kojaee man hastam montazeram baram akset ro mil kon bye ۱۳/۵/۸۶

mehran salam saeed man hastam azkaraj 23,4 salam kasti mil bezan mehranmor_0123@yahoo.com ۹/۵/۸۶

pesare bahal سلام من اهل كرمانم كسي تو كرمان ميخواد به من بده به من ميل بزنه (دختر و پسر) ۹/۵/۸۶

saeed man montazer mimonam farda ham be ein site sar mizanam . khoshhal misham javab bedid, , dar zemn man sakene gharbe tehranam ۸/۵/۸۶

saeed salam,man saeed am , ye pesare 20 saleye ta hadde zyadi khoshgel o khosh andam, donbale ye pesare 20 sale migardam baraye sex az har noesh ke bashe man payam, albatte ba lahaz sharayete eimeni, einam emailam :saeed8488@yahoo.ca ۸/۵/۸۶

سشسشد fekr konam akharezaman nazdik bashe bacheha.shomaha chetor fekr mikonin? ۸/۵/۸۶

hickkas همجنس بازها مریض اند و این کار گناهی کبیره است.حرف حساب هم جواب نداره. ۸/۵/۸۶

mahshid khob bood. ۸/۵/۸۶

mehran bbin az matalebi keh neveshti kosham amad az kojaee cand saleteh aks tel bedeh bezangim montazeram ۸/۵/۸۶

رامتين با سلامي سراسر از عشق دوسه روز تعطيلات بود و بادوستان صفايي كرديم.البته خانوادگي رفتيم ولي بالاخره فرصت هم برا عشق پيداشد.آخه جوينده يابنده است. يكي از دوستاي بابام پسري داره كه خيلي خوشگل و خيلي هم حشري هست باهم رفتيم توي طويله اسبها كه گفت بيا همديگه رو بكونيم.منم قبول كردم.دو سه بار اون منو كردودوسه بارم من اونو ولي پسري كه اسبارو قشو ميكرد سر رسيد و خلاصه مجبورشديم هردو بهش بديم.خيلي قشنگ كارشو بلد بود.اول باانگشتش كونمون رو گشادتر كرد بعد كذاشت توش بهمون گفت كير اسب مورد علاقه اش رو ليس بزنيم.خلاصه جات خالي.عكستو ديدم البته بنظرم قبلا"ديده بودمش.خيلي لاغري ولي خوب خوشگل بود. فكر ميكني بتوني حسابي باهم عشق كنيم.تاحالا چند بار كون دادي.در مورد خودت و چگونگي كون دادنت برام بگو.ساكن كجايي وخلاصه خودتو بيشتر معرفي كن.من پيش دانشگاهي هستم پدر احمقم پزشكه واز صبح تا شب بيماران دهاتي احمق رو مداوا ميكنه وپولاشو مياره من بادوستام ميريم حال ميكنيم. ۷/۵/۸۶

mehran mehranmor_0123@yahoo.com mehranmor_0123 من دونبال يك دوستم كه براي هم باشيم جونجوني شيم يك دوستي تمام عيار براي هميشه اگه ازش خوشم بياد ومطمين شم كه براي هميشه باهم ميمانيم هركاري براش ميكنم باور نمكني امتحان كن شرايط دوستم:لاغر خوشگل يا خوشتيب از كرج بعد ابيك وهشتگردو حصارك در اولويتند منتظرم ۷/۵/۸۶

ارشيا من يه همجنسباز هستم دنبال يه پسر زير 25 سال براي دوستي و سكس هستم لطفا با من تماس بگيريد. ۴/۵/۸۶

محمود سلام.من محمود 28 ساله از قم ...دنبال یک سر خوب و با اخلاق هستم که بتونیم با هم علاوه بر سکس 2 تا دوست همیشگی باشیم...بتونیم بی اف باشیم تا اخر عمر..... ۴/۵/۸۶

متی من فوت جاب میخام برام اف بزارید فقط دخترای خوشکل ۴/۵/۸۶

ارسلان من ارسلان هستم دنبال چیزی نمیگردم اما این که ایرانی ها تا این حد کوتاه فکر هستن واقعا باعث تاسف منه که من یه ایرانی هستم0916xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۴/۵/۸۶

آرمان خيلي خوشحالم كه ما بچه هاي اصفهان اينقدر كوني هستيم يزدي ها پاشونو تو كفش مانكنن.ما از بچگي اول با پسر خاله هامون نزدديكي ميكنيم بعد كه بزرگ شديم با دوستامون كه بچه خوشگلن حال ميكنيم.من هم ميدم هم ميكنم.ساك هم ميزنم.زنده باد اصفهان شهر كوني ها.مرگ بر يزدي هاي تازه بدوران رسيده ۳/۵/۸۶

اريا من اريام خاستم بگم اينه ۳/۵/۸۶

اريا من ۱۹ ساله هستم کيرم متوسته ۱۸ سانته اگه مايل به سکسيد اين ّاديي منه ۳/۵/۸۶

مهرداد من مهرداد هستم و ۲۹سالمه. دنبال يک دوست خوب مي گردم. دوست دارم يکي برام ساک بزنه و لبها وسينه ام رو بخوره و من هم براش ساک بزنم. راستش تمايلي به کردن ندارم.از بچه هاي خوشگل که سنشون از ۲۶ پايين تره برام ميل بزنند تا قرار بزاريم. ۲/۵/۸۶

Sex131 محض رضاي خدا يه دختر با من تماس نگرفت... ۰۹۱۱xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۲/۵/۸۶

عليرضا با سلام من مي‌دهم زنانه پوش هستم alireza_g1346@yahoo.coukاين هم ايميل من با من تماس بگيريد و شماره تلفن بدهيد تماس مي‌گيرم من هنوز كون نداده‌ام كونم تنگ تنگ است ۲/۵/۸۶

محمد امیدی من از یزدم و عاشق بچه خوشگلم و هر چی بخوان بهشون میدم البته از سافت هم خوشم میاد اگر کسی پیدا شد برام اف بزاره kazeshah ۱/۵/۸۶

رامتين آقا محراب از اصفهان.من هم مثل تو دوست دارم با يه پسر خوشگل دوست شوم وباهم سكس داشته باشيم.بامن ارتباط برقرار كن.قول ميدم طوري باهات عشق بازي كنم كه هرگز ازم جدا نشي. ۱/۵/۸۶

آرمان نمي دونم در آب اصفهان چي هست كه اينقدر پسراشو كوني ميكنه.از محققين تقاضا دارم پيرامون اين موضوع تحقيق كنند.خود من تاحالا هرموقع براي مسافرت به اصفهان آمدم چندين كون سفيد اصفهاني كردم.خيلي حال ميدن ۱/۵/۸۶

فرامرز من عاشق عشق بازي با پسرهاي خوشگل اصفهاني هستم كساني كه مايل هستند واز هجنس بازي خوششان مياد به من ميل بزنند.من ساكن خيابان مير جهانگير خان قشقايي هستم.ضمنا"ليسيدن كون ودادن را خيلي دوست دارم. ۱/۵/۸۶

Sex131 با سلام.من هنوز منتظرم.کوس ميخوام.کون ميخوام. ۰۹۱۱xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۳۱/۴/۸۶

محراب من محراب از اصفهان دنبال يک پسر حدود ۲۰ سال مفعول هستم پول بسيار خوبي ميدم ۲۹/۴/۸۶

شيما خاک تو سرتون بچه کونيا ۲۹/۴/۸۶

معين nemidonam chetori ghezavat konam vali in modelesho khodayish jai nadidam donbale ye dokhtare topole kermani hastam kasi eshgh kard bezange 0913xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۲۶/۴/۸۶

ارش من دنبل دوست پسر ميگردم! من علاقه به عشق و مفعول بودن رو از بچگي داشتم ولي تا حالا با کسي نخابيدم! منتظر يه دوست خوبم.من علاقه زيادي به ساک زدن دارم......و اين کارو يه دفه کردم!عالي بود! ۱۸۰-۹۰ -۲۶ ۲۵/۴/۸۶

فاطمي مطلب بسيار خوبي بود.متاسفم براي ايراني ها که هيچ چيزي را در جاي خود نمي بينند.اگر دنبال سکس مي گرديد توي اينترنت سايتهاي دوستيابي زيادي هست.در جواب يک مطلب علمي گفتن بعضي مطالب جايز نيست. از طرف يک همجسگراي شيرازي ۲۲/۴/۸۶

رپر az yazd age pesary baraye sak zadan hast man 19 salame zang bezane 0913xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۲۲/۴/۸۶

رپر man raminam az yazd pesar dust daram bokonam age kesy az yazd hast baraye sak zadan be man zang bezane 0913xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۲۲/۴/۸۶

مجيد سلام من ۲۸ سالمه پسر احساسي هستم از اصفهان خيلي وقته دنبال دوست ميگردم و سکس سافت را دوست دارم ۲۰/۴/۸۶

رضا سلام من رضا هستم از رشت ۱۸ سالمه عاشقه هم جنس بازي هستم اکه مي خواين با من آشنا بشين اين id را add کنيد reza_magoog منتظرم ۱۸/۴/۸۶

شهاب سلام اشكان جون ايميلتو درست وارد نكردى اكه حدود 20-25 سال واسه سكس هستن منتظرم مرسي ۱۷/۴/۸۶

سامان hi,man master hasr=tam va donbale sag migardam vase khodam.az zahedanam,age slave khooobi hast mitooone baram offf ya mail bezane.... ۱۶/۴/۸۶

mahmood سلام به همه ......من يک گي ۲۸ ساله از قم اماده براي دوستي پايدار و دايمي با يک گي زير ۲۸ سال از قم هستم ...فقط گي.ديگران وقتشون رو تلف نکنن چون ۲ تا گي ميتونن به هم کمک کنن...ميخوام عاشق هم باشيم و براي هم بميريم خلاصه بي اف باشيم براي ابد..... ۱۵/۴/۸۶

وحيد سلام واقعا مطالبه جالبي بود. من هم گي هستم ۲۵ ساله از شرق تهران . عاشق سکس با يکي مثله خودم (گي با گي) هستم. اگر کسي مايله بهم ايميل بزنه يا باهام چت کنه. اينم آديمه va_337 منتظرتون هستم ۱۴/۴/۸۶

farshid salam man farshid hastam az shirazm mikham bardeie ie khanom basham ke manoz ire pahsh leh kone va har dastori dad anjam bedam va sagesh bashamo pahasho belisam khanomha lotfan pm bedan ۱۴/۴/۸۶

عليرضا من مي دهم اين هم ايميلم alireza_g1346@yahoo.co.uk شماره تلفن بدهيد تماس مي گيرم حتما امتحان کنيد ۱۴/۴/۸۶

عسل من عسل هستن.به هر کي که کيرش کلفته هم فقط کون مي دم.کونم هم توپوله.شمارم ۰۹۱۳xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۱۲/۴/۸۶

شاشور بابا بي خيال.اينقدر کون هم نذارين.برين درس بخونين.بنزين گرون شده.کون سيري چند؟ ۱۲/۴/۸۶

مهرداد من مهرداد ۲۹ سالمه و دنبال دوست مي گردم که سنش از ۲۵ سال پايين تر باشد و دوست دارم باهاش رابطه جنسي داسته باشم. از پسرهاي خوشگل مي خوام که به من ايميل بزنند و شماره تلفن شان را بگذارند تا باهاشون تماس بگيرم. ۱۲/۴/۸۶

امیر بکنم همتونو ۱۰/۴/۸۶

Sex131 کون هم میکنم ولی شرطش اینه که یه کوس معرفی کنین... 0911xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد تماس بگیرین... ۸/۴/۸۶

Sex131 دخترا چرا تماس نمیگیرن؟؟؟؟؟ منتظرم0911xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۴/۴/۸۶

Sex131 شماره اين کرمانيه که همبستر ميخواد اينه ۰۹۱۳xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۴/۴/۸۶

حسین خاک بر سر همتون کنم که وقتهتونو با این چرندیات تلف کردید ۳/۴/۸۶

m من یک پسر کرمانی هستم جهت همبسترشدن به یک پسر نیاز دارم کسانی که مایلند به ادرسم میل بزنن ۲/۴/۸۶

Sex131 من يه کير کلفت دارم.دنبال کوس ميگردم.شماره ميدم حتما تماس بگيرين... ۰۹۱۱xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد منتظر کوسهاي کپلي و نيناز هستم. ۱/۴/۸۶

بشریت سلام. نظرات شما رو خوندم همه ما حق داریم ولی فراموش نکنید هر کس نظری داره!!!من خودم به معنای واقعی همجنس بازم ولی این دلیل نمیشه از دوستانی که مایل به جنس مخالف هستن بدم بیاد یا به کار اونا بگم "اه و آوه و..."من آرامش خودم رو یه جایی پیدا کردم که اون رو در آغوش هیچ زنی یا دختری پیدا نکردم هر چی سعی کردم حتی خودم رو بای کنم نشد این مساله واه من حل شدس چون 7 سال به تنهایی روی اون فکر کردمالان هم جفت مرد خودم رو پیدا کردم و از اینکه به قول بعضی هاتون"همجنس گرا "و بعضی دیگه "همجنس بازم " خوشحالم و عاشقانه دوستش دارم ... در ضمن سکس اجباری نیست این خواسته همه ماست تا چه اندازه فرق داریم نمی دونم سعی کنیم ""به خودمون برسیم"" وبه این اصل که(تن آدمی شریف است به جان آدمیت نه همین لباس زیباست نشان آدمیت ) ذاتتان رو درست کنید به جای بد و بیراه گفتن... موفق باشید ۱/۴/۸۶

مملي بچه ها من احل اصفهان هستم بچه هايي که دوستدارند بامن هم بستربشن و با هم سکس انجام دهيم با من تماس بگيرند مهم نيست نر باشه يا ماده ۳۱/۳/۸۶

Sex131 man donbale ye khanoom migardam ke erzam kone.shomare midam tamas begire.sennesh mohem nist 0911xxxxxxxxشماره تلفن (موبايل) حذف شد از گذاشتن شماره خودداري كنيد ۲۹/۳/۸۶

علي بچه هاي کوني اصفهان اگر کير مي خوان من هستم .وحشتناک عاشق کون کردن بچه خوشگل ها هستم. سوراخ کون ليس ميزنم. کون گوشتي وسفيد براي گاييدن ميخواهم هر قيمتي مايل باشي مي دهم. ۲۹/۳/۸۶

اشکان اشکان هستم از اهواز ۱۷ سالمه مايل به کون دادن هستم.البته به همسن وسال خودم چنانچه اهل گاييدن کون من هستيد با من تماس بگيريد من عکس هاي خودم را براي شما ايمل ميکنم. اگر خوشتان آمد با هم قرار بگذاريم .بچه هاي با حال اهوازي که کير کلفت دارند زودتر با من تماس گيرند ساک ميزنم آب مني هم مي خورم . قربان شما اشکان ۲۹/۳/۸۶

XxX Maghalaye besiar jalebo amuzandei bud mersi babate zahmati ke bekhatere in maghale keshid ina aziz goftan otfan nazaretuno bedid na baghali chaghai rah bendazid Smile) ۱۶/۲/۸۶

سهيل ۱۹ سالمه دنبال يه گي از اهواز ميگردم اگه کسي هست ميل بده ۱۲/۲/۸۶

غريبه کاش ميشد در اين باره انجمن تشکيل داد به هر صورت از کنجکاوي بدم نمآد در گلستان اگر کسي مي تونه کمک کنه با من تماس بگيره. ۸/۱/۸۶

شهياد نميدونستم دارم بلاگ يک همجنس گرا رو ميخونم ولي به هر صورت کم و بيش باهات موافقم ولي کامنت ها ارزش نوشته رو گرفت بايد بعضي ها رو پاک ميکردي . ۶/۱/۸۶

کيارش من يک مستر منظبط و شلاق بدست هستم و از شکنجه برده ها لذت مي برم ۲۶/۱۲/۸۵

مهرداد از همه ي بچه کوني هاي قزويني خواهش مي کنم با من تماس بگيرن البته اگه کير کلفت مي خوان من خودم يه بچه خوشگل واقعي ام ولي فقط تاپ هستم اگه من و کيرمو ببينيد عاشق کون دادن بهم ميشيد من سکس در حمام رو خيلي دوست دارم و کون خوردن رو هم همينطور. منتظرم ها! ۱۶/۱۲/۸۵

مريم من مريم ۲۴ ساله هستم دنبال يک دختر بل اندامي درشت ميگردم اهل تهران باشه ۱۵/۱۲/۸۵

جمشيد مطالب جالبي بود .متشکرم.من تنهام.يکي کمک کنه ۱۵/۱۰/۸۵

علي من علي هستم از زاهدان اکه کسي تو زاهدان است گه هم جنس باز باشه به من اميل بزنه من ۲۳ دانشجو هستم به دنبال يک پسر ۱۲ تا ۲۱ ساله بر سکس هستم اگه کسي است اميل بزنه هر نوع سکس هات در خدمتيم ۲۴/۹/۸۵

براي سلا من عاي از زاهدان ۲۳ ساله به دنبال سکس با هم جنس هستم اگه کسي است اميل بزنه اف نزنه سکس با پسر ۱۳ تا ۲۱ ساله هر نوع سکس باشه اميل من است سکس هات ۲۴/۹/۸۵

رضا مرد حسابي اين حرفها کيلو چنده فکر نون کن که خربزه آبه ت تو وقتي پول نداشته باشي کيرم دستت نمي دن ۲۳/۹/۸۵

شر منم يه عاشق پاي زنان هستم.هر زني ميخواد داشتن يک خادم و سگ رو تجربه کنه اف بده. ۱۶/۹/۸۵

فري سلام من فرشاد هستم.من پاي خانومهايي که جوراب پوشيده اند را خيلي دوست دارم و عاشق فوت جاب هستم.خانومهايي که فوت جاب دوست دارن ايميل بزنن تا با هم اشنا بشيم. ۱۶/۷/۸۵

گي د و ست د ا ر م با و ر کنيد سلا م خو بين به همگي من علير ضا ۲۲ هستم د و ست دار م با يه نفر از سنه ۱۵تا ۲۰ خو ش تيژ با حا ل هر جو ر ي د و ست دا ر ه حا ل کنم ژو له خو بي هم مي د م من بچه شما لم گيلا ن من منتظر ه ايميل هستم ۱۲/۷/۸۵

متي سلام. من متي ام. من عاشق فوت جاب هستم. خانوم هايي که فوت جاب دوست دارن اف لاين بذارن تا با هم اشنا شيم. ۷/۷/۸۵

امين سلام من متولدسال ۶۴ هستم قدم در حدود ۹۲/۱ وزنم در حدود ۹۰ cm ذانشجو هستم و دنبال يک نفرهم شرايط خودم براي داشتن روابطي سالم هستم لطفا شرايط خوذتون را برام بنو يسيد منتظر تماستون هستم ( چه جسمي وچه روحي ) راستي سايت سپاه اسلام را هک کردم دوستاني که نگرانند ديگه نگران نباشند متشکرم ۲۹/۶/۸۵

نا شناس من هم مايل به اين کار هستم من ۲۲ ساله هستم دانشجو معماري گرگان اگرکسي مايل به سکس با من است برامئ آف بزاره.من مرد هستم منتظر سکس يه ادم خوش چهره و زيبا اهل گرگان ۱۱/۶/۸۵

باربد من مرد هستم و آماده سکس از اين کار خوشم مياد من گرگانيم ۲۲ ساله دانشجو دانشگاه گرگان برام فرقي نميکنه چند ساله باشين اما جمن ۱۱/۶/۸۵

ارش خاهشن جووناي کير کلفت مشهدي زودتر تماس بگيريد ۱۹/۵/۸۵

ارش از جووناي همجنس باز مشهدي(۱۸-۲۰)سال ژسر دعوت ميکونم.تملس بگيريد ۱۹/۵/۸۵

مينا سلام مطالب خيلي جالبي بود من هميشه دوست داشتم بدونم همجنس گراييم يک مرضيه يا نه با کسي هم درميون نميتونستم بگذارم...گاهي دلم ميخواد ديگه فکر پسر ها رو از سرم بيرون کنم...اگه دختري اينجا هست به من ميل بزنه خوشحال ميشم. ۱۲/۵/۸۵

omid به عنوان يک همجنس گرا با قسمتهايي از نظرات شما موافقم و معتقدم همجنس گرايي وسعت بيشتري براي بحث دارد. (دوستان ساکن کرج۱۸تا ۲۲ gayبراي داشتنوارتباط دوستانه و سکس رويايي وhot ميل بزنيد.) ۸/۵/۸۵

الهام واقعا احمقانه است. ۲۶/۴/۸۵

ابي کار بسيار زشتي است . سرانجام قوم لوط را بنگريد. ۲۶/۴/۸۵

نيما سلام من نيما هستم و ساکن قزوينم و دنبال يک پسر کير کلفت مي گردم و البته خوش هيکل تا با هم حال کنيم ۵/۳/۸۵

ايراندخت در ضمن وبلاگ اتحاد ملی برای رهایی از میهن ( بخش زنان آزادیخواه جنبش ) راه اندازی شد. تنها رمز پیروزی و سربلندی، اتحاد و وحدت تمام یاران دبستانی است ، در این راه عظیم یاریمان کنید . پاینده ایران. ۲۳/۲/۸۵

ايراندخت با درود به تمام مبارزان راه آزدی. جنبش آزادی ایرانیان به روز می باشد. با نظرات گرم و دستان پرمهرتان همراهمان باشید. در ضمن اگر هنوز منشور آزادی ایرانیان (مانیفیست جنبش آزادی ایرانیان) را مطالعه نکردید حتما بخوانید تا با جنبش بیشتر آشنا شوید. روزگار غریبی ست نازنین. پاینده ایران. ۲۳/۲/۸۵

هومن خجالت بکشيد. همتون خودتون رو سر کار گذاشتيد. خيلي باحاليد. ۲۲/۲/۸۵

ميلاد سلام من ميلاد ۱۷ سالم و دنبال يک پسر خوش تيپ و هيکل و کير کلفت مي گردم که منو بکنه .با من چت کنيد براتون کير هم ساک مي زنم ۲/۲/۸۵

علي به نظر همجنس بازي نوعي بيماري است که ريشه دراختلا لاط رواني دارد و در مورد درمان نشد ان اين حرف کاملا بي معني است که بگوييم چون درمان نمي شود ژس بيماري نيست سرطان هم درمان نميشود ايا بيماري نيست ؟ مانند ديوانگاني که علاقه به شکستن شيشه دارند ايا بايد شيشه به انها داد تا بشکنند . افرادي که خود همجنس (بيمار)نيستند با کمي تفکر ميفهمننئ که همجنس بازي يا همجنس گرايي نوعي بيماري است. انسان در تمام زمانها نشانداده که نياز مند به جنس مخالف است ۱۵/۱/۸۵

آرش سلام من يک همجنس باز هستم و دنبال يک پسر قزويني براي همجنسبازي مي گردم هر کي تمايل داره با من تماس بگيره . ۲/۱/۸۵

ليلي همجنس بازي نکردي که بفهمي يعني ي ي ي چه ۲۹/۹/۸۴

مهم نیست تشکر از نظرات شما ..... خوشحالم که مطالب متین و منطقی شما را در باب انحراف همجنس گرایی خواندم ... و خوشحال تر خواهم شد اگر از طریق E.mail با من در تماس باشید . ۳/۹/۸۴

آرش سلام من يه همجنس بازم همجنس بازي با پسرهاي ۱۶-۱۸ خيلي حال ميده من با اين پسره بازيگر نوجوان ميلاد موثقي هم لواط کردم واي که چه حالي داشت ۲ ساعت باهاش بودم بيچارهرو از کار انداختمش وقتي تموم شديم تا ۱ ساعت نميتونست پاشه ۲۹/۷/۸۴

علي به نظر من اينها همه در اين قسمت که وارد شدن همجنسباز هستند و گر نه در اين دنياي اينترنت به اين مسئله توجه نمي کردند و به اين سايت نمي آمدند پس لطف فرمائيد شعار ندهيد همه ي ما مثل هم هستيم و ديگران را تمسخر نکنيم آقا پسرها بچه خوشکل خودم ... واي ي ي ي ي ي ي ي ي .!؟ ۲۶/۶/۸۴

امير برده سلام چرا همه از همجنسگرايي براي بالا بردن اطلاعات مردم مينويسن.ولي کسي از فتيش (مخصوصا فوت فتيش) چيزي نمينويسه؟ بابا .ما هم گرفتارشيم خواهش ميکنم از فوت فتيش يا همان فتيش پا و از مشکلات ما اسليو ها يا همان برده ها هم بنويسيد ۳۰/۱/۸۴

ثصصققفقثف اخه مرتيکه بيکاري جک مي نويسي ۲۷/۱/۸۴

شراره بهتر نيست براي بيان منظورتان طوري ديگري چيدمان کنيد که اينقدر هجو به نظر نرسد ! ۲۲/۱/۸۴

شبنم تعريف همجنسگرايی به عنوان يک حالت فطری و ژنتيکی خاص، تعريف به جايی هست. ولی بيماريی به عنوان همجنسبازی وجود نداره. شايد بد نباشه مساله رو بر عکس نگاه کنيم: اگر يک همجنسگرا ، که گرايشش رو به رسميت ميشناسيم و فطری می دونيم، با جنس مخالف خودش رابطه بر قرار کنه، دچار انحراف و بيماری جنسی هست؟! حتما متوجه شدی که اين هنوز نگاه منتقد ما(هر چند ناخودآگاه) به همجنسگرايی هست که باعث ميشه فکر کنيم اونها نبايد تبليغ بشن ،چون ممکنه همه همجنسباز بشن! (البته من اصولا کلمه تبليغ رو در مورد گرايش جنسی درست نمی دونم، آزادی جنسی بايد برای هر گرايشی وجود داشته باشه) ...به هر حال همه مساله به همجنسگرا و دگر جنسگرا ختم نميشه، گرايشها شا خه های زيادی دارن، مثل دوجنسگراها، که هيچ کدوم بيماری به حساب نميان، يک تجربه رابطه جنسی با همجنس، اجبارا بيماری نيست و گرايش جنسی کسی رو هم تغيير نميده، فقط يک تجربه هست. مگر اينکه خود اون شخص مشکل داشته باشه، که در اون صورت احتياج به مشاوره داره، در مورد خود آزاری جنسی یا دگر آزاری جنسی یا غیره هم همینطوره...ميبخشی از اين همه حرف، از وبلاگ خورشيد خانم به اينجا رسيدم، و چون به مسائل همجنسگراها و اصولا مسائل جنسی حساسيت دارم، خوشحالم که میبینم در این مورد نوشتی، کاش تعداد بيشتری باب سخن رو در اين مورد باز ميکردن ۲۰/۱/۸۴

مهناز افتضاح بود و کور. نشانه کمبود دانش و اطلاع نويسنده. ۱۵/۱/۸۴

دانش آقایون یکی از یکی عتیقه‌تر! «این‌ها»یی که همجنس‌گرایان باشند همیشه سرکوب می شده‌اند. تا همین ۴۰ سال پیش به زور می‌خواستند «درمان»شان کنند. اصلا تریبونی نداشته‌اند که آمده باشند چیزی را توجیه کنند (تا جایی که این بابا اصلا کلا سابقه‌ی وجودشان را نفی می کند)! این نظر جمعی روان‌شناسان است که همجنس‌گرایی یک گرایش جنسی طبیعی و عادی‌ست. یعنی حتی یک انحراف جنسی هم به حساب نمی‌رود. به هر حال اصولا مفهوم انحراف جنسی در روان‌شناسی مفهومی خنثی‌ست و تا وقتی که آسیبی به شخص و دیگران نرساند به آن اهمیتی داده نمی‌شود. دیگر هر قضاوتی بر هر نوع عمل جنسی وارد کنید از همان فرهنگ غالب جامعه سرچمشه می‌گیرد و توجیه منطقی و جهان‌شمول ندارد. پس بیخود با این مزخرفات که «کثیف است» و «وای حالم به‌هم می‌خوره» وسیله‌ی سرکوب و سانسور دیگران را فراهم نکنید. ۹/۱۲/۸۳

reza khanaki vaghean ke .eftezah bood .entezare bishtari az fekro ghalamet dashatam ۸/۱۲/۸۳

پويا روي اين فطري بودن همجنس گرايي سوال دارم. شايد اينها به خاطر توجيه رفتار غير عاديشون , سرپوش پر رنگ و لعاب "غريزه و فطرت "رو انتخاب مي کنن.يک نکته هم اينه که آيا روانشناسان و پزشکان هم همجنسگرايي رو از همجنس بازي تفکيک ميکنن؟ يک نکته ي ديگه چجور تو تاريخ فقط همجنس باز داشتيم(مثل سعدي.مثل سقراط. مثل الکپيادس. مثل شاه عباس) بعد يکدفعه تو اين ۵۰ سال اخير سر و کله ي همجنس گرا ها پيدا شده؟ اين تفکيک و مايه گذاشتن از غريزه و فطرت توجيه رفتار کثيف همجنس باز ها نيست؟ ۸/۱۲/۸۳

دانش دوستانی هم که مایلند بیشتر بدانند paraphilia را گوگل کنند، نه مثل این دوستمان که اطلاعات و نتیجه‌گیری‌هایش را ضمن نوشیدن کاپاچینو در جمع هم‌فکرانش می‌گیرد. ۸/۱۲/۸۳

دانش بیماری همجنس‌بازی نداریم. آزارطلبی هم یک سلیقه‌ی جنسی محسوب می‌شود و بیماری نیست. کسی که همجنس‌گرا نباشد اما رابطه‌ی جنسی با مردان داشته باشد بای‌سکسوال است. اگر رضایت دوجانبه باشد هیچ ایرادی برای این کار وجود ندارد. همین‌طور برای کسانی که آزارطلب/رسان هستند. شما حزبل‌ها باید آخرش یه ایراد الکی بگیرین. حقوق زنان خوبه، فمینیست‌ها اخن. همجنس‌گرایی خوبه، اما از تصور مقعد گذاشتن دو تا مرد گنده حالم به هم می‌خوره، لطفا خودتون رو نشون ندین! خجالت بکش عزیز. ۸/۱۲/۸۳

مهدي سالاري سلام. حسين جان خسته نباشي! نمرديم و اسم جنابعالي هم در ليست افراد برانداز نظام ديديم. جان من الان که دم عيده يه کم کمتر خودفروختگي کن و بذار براي بعد از عيد که قيمت ها بره بالا!!! اگه منظورم رو نفهميدي يه سر بزن به سايت سپاه اسلام :www.Islamic-army.blogspot.com البته فيلتره ولي خوب ميشه گذشت. به بقيه دوستان هم بگو برن اسامي خودشون رو ببينن. ۸/۱۲/۸۳

بالغ آقاي منصور منتظر پاسخ ايميلها هستم. ۷/۱۲/۸۳

بالغ آقاي منصور منتظر ژاسخ ايميلها هستم. ۷/۱۲/۸۳

سحر جالب بود! ۶/۱۲/۸۳

[tr][td style="PADDING-BOTTOM: 2px; PADDING-TOP: 2px" width="670" bordercolorlight="#006666" bordercolordark="#006666" height="23" colspan="3"] [/td] [/tr][tr][td style="BORDER-TOP: 1px dashed; BORDER-LEFT-WIDTH: 1px; BORDER-BOTTOM-WIDTH: 1px; BORDER-RIGHT-WIDTH: 1px" width="356" bordercolorlight="#006666" bordercolordark="#006666" height="15" bordercolor="#006666"]Home[/td] [td style="BORDER-TOP: 1px dashed; BORDER-LEFT-WIDTH: 1px; BORDER-BOTTOM-WIDTH: 1px; TEXT-ALIGN: left; BORDER-RIGHT-WIDTH: 1px" width="319" bordercolorlight="#006666" bordercolordark="#006666" height="15" colspan="2" bordercolor="#006666"][/td][/tr]

var sc_project=5653159;
var sc_invisible=1;
var sc_partition=60;
var sc_click_stat=1;
var sc_security="2fe0a6b7";

Admin
Admin

http://gmenonline.iftopic.com

Back to top Go down

Re: آرشیو دوستیابی

Post by alireza on Sun May 15 2011, 15:28

سلام من عليرضا 30 سالمه دنبال يه خانم خوب و محجبه براي رابطه ميگردم سن و سال برام مهم نيست
اس بدين به شمارم 09122383823

alireza
Guest

Back to top Go down

Post by ashkan on Sat Jun 04 2011, 02:25

Very Happy

Last edited by ashkan on Tue Jun 14 2011, 06:40; edited 1 time in total

ashkan

Back to top Go down

Post by arashasd on Sat Jun 04 2011, 09:31

من مانی هستم اصفهان دو طرفه حال می کنم بهم میل بزنید تا با هم اشناشیم فقط از اصفهان و شاهین شهر باشید اینم آدرس میلم منتظرم arasasdh@yahoo.com

arashasd
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content Today at 07:12

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top